More Website Templates @ TemplateMonster.com | Zerotheme.com

Co u nás najdete?

 • příjemnou a profesionální obsluhu
 • širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů
 • suchou a parní saunu
 • whirlpool
 • relaxační kabinky s videoprojekcí
 • wifi a PC s internetem
 • zkrátka místo pro odpočinek, setkávání s přáteli i seznámení...


 • Server  STUD.cz   o nás napsal:
  (článek je staršího data, některé věci se za tu dobu již změnily)

  Tak dlouho nás Amigo napínalo inzeráty o novém podniku v Brně, až jsme se konečně dočkali. Veškeré problémy při budování tohoto podniku byly překonány, a tak mozaiku brněnských gay podniků, všech těch našich příjemných barů, diskoték a klubů i spřátelených hospod doplnila gay sauna s exotickým názvem "Las Palmas". Tento podnik najdete (na rozdíl od ostatních) úplně mimo centrum města - v Králově Poli, na adrese Galandauerova 17, a pro usnadnění doplňujeme, že je to objekt klasické sídlištní kotelny mezi bloky. Ostatně mít za souseda sauny přímo kotelnu se zdá velmi výhodné. Pokud byste sem zamířili autem, tak jen malé upozornění - ulice je jednosměrná, takže doporučený příjezd je: Palackého třída - Boženy Němcové - Bulharská - Bystřinova, nebo Srbská - Boženy Němcové - Bulharská - Bystřinova. Parkoviště je přímo před saunou, takže svého miláčka můžete opustit pár metrů od osvětleného vchodu, a pak nezbývá než stisknout zvonek u dveří a počkat, až Vás bzučákem pozvou dál.

  Vejdete do předsíňky a za dalšími dveřmi už na Vás čeká prostor, ve kterém rádi strávíte pravděpodobně několik hodin. Před úplným vstupem Vás ale čeká ještě jedna malá překážka - podívejte se raději nejdřív na zem, ať nedopadnete jako já. Unesen tím, že jsem konečně dorazil (oŠatna měsíc později, než jsem sliboval majitelům), a tím, že vidím u barového pultu stát Sašu i Zdeňka, jsem vyrazil kupředu a nevšiml si, že přes cestu je postavena (jak už to v saunách většinou bývá) lavice, u které se zouvá... A tak jsem si pěkně narazil holeně. Takže po vyzutí ze svých bot, které můžete nechat pod lavicí nebo si vzít do skřínky, lavici překročíte a postoupíte dále. Ocitnete se přímo u barpultu, kde zaplatíte vstupné a obdržíte velkou osušku a klíč od skřínky. Vstupné je 350,- Kč, což se zdá dosti vysoké, ale v městských lázních zaplatíte jen o něco míň na 2 hodiny, zatímco tady můžete strávit čas od otevření až do zavíračky.

  Poté co veškeré své svršky uložíte do skříňky a omotáte se osuškou, odevzdáte svůj klíč u baru a můžete činit, co je Vám libo. BarPřímo u barpultu si můžete objednat něco k pití, v případě hladu dokonce něco k jídlu, posedět pro zklidnění, nebo pokud jste propadli nikotinu, tak dokonce i kouřit. Posezení v křesílkách Vám zpříjemní koukání na velké reprodukce obrazů proslulého Toma of Finland, na televizi (se speciálním programem!), na rybičky ve velkém akváriu, nebo listování v množství gay časopisů z celého světa. K tomu občas kousek od Vás zavříská živý papoušek, který je ozdobou podniku (poznámka pro členy Ligy zvířat - ta žárovka v kleci je speciální a má nahrazovat denní světlo). Až si odpočinete, můžete se vydat do samého srdce podniku.

  Za žaluziemi se Vám otevře prostor, který obsahuje vše, co k takovému podniku patří - parní kabinu, suchou saunu, velkou vířivou vanu, lehátka a dokonce i krb. Nejdříve ale projděte kolem toho všeho a zamiřte do zadních prostor, kde jsou umístěny sprchy - pokud jste si z domu nevzali mýdlo, tak vůbec nevadí, protože to je zde (na rozdíl od městských lázní) k dispozici. A už můžete využívat všech těch pocitů, které sauna nabízí. Do vířivé vany si údajně podle zkušených návštěvníků sedne až 12 lidí - no, tak Vám nevím… Každopádně pokud se nechcete mačkat, máte dostatek možností jak přečkat čas, než se trochu uvolní - můžete se nejen dál pařit či saunovat, ale taky můžete posedět pod velkou palmou a jen tak koukat do plamenů ohně v krbu a nechat se unášet představou tropických krajin, nebo zajít do dalších prostor za sprchami a v kabinkách s videem se nechat unášet úplně jinými představami.

  Whirlpool Když se pak konečně vrazíte do vířivé vany, zjistíte, jak je příjemné nechat na sebe dorážet ten příboj prosvětlených vln, ve kterém si můžete hrát s jeho proudy, a dokonce se s přáteli bavit tak příjemně infantilní hrou s malými umělohmotnými kačenkami, které jsou zde k dispozici. Můžete samozřejmě zažívat i jiné věci, které ke gay saunám jaksi neodmyslitelně patří - ale to už záleží jen na Vás a Vašem protějšku. Nikdo Vás k ničemu nenutí, naopak mám pocit, že všichni jsou příjemní, dobře naladění…

  Pokud trpíte studem, že zde přede všemi odhalujete svá nedokonalá těla, zjistíte kolik jiných nedokonalých těl existuje a naopak, že je příjemné se na dokonalá těla třeba jen podívat - to jistě není zapotřebí říkat třeba lidem, kteří chodí v létě na nudu, protože jim nahota přináší jakýsi pocit osvobození. Tady si ho užijete v plné míře a při odchodu zjistíte, že jste se nejen fyzicky "očistili", ale třeba taky že jste si vyčistili hlavu nebo jste měli konečně čas si v ní něco uspořádat, protože v tom každodenním shonu na to jaksi nebyl čas…